Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

ucesyprozeny.cz respektuje vaše soukromí a bezpečnost online. Abychom mohli poskytnout ty nejlepší produkty, služby zákazníkům a včasné aktualizace, máme k dispozici celou řadu informací z vašich souborů, abychom mohli navštívit naši webovou stránku. Chcete-li lépe chránit vaše soukromí, poskytujeme vysvětlení našich on-line informačních postupů, můžete se rozhodnout, že sdělíte shromažďování a používání informací.

ucesyprozeny.cz Ochrana osobních údajů
Děkujeme, že jste navštívili webovou stránku světla ("webové stránky") společnosti Box Co., Ltd. (všechny odkazy na odkaz "us" a "us" ucesyprozeny.cz). Respektujeme vaše soukromí a doufám, že chápete naše zásady ochrany osobních údajů.

Tato politika ochrany soukromí Popis:
Jak shromažďujeme, používáme a za určitých podmínek zveřejňujeme vaše osobní údaje. Podnikli jsme kroky k zajištění osobních informací. Použijte své osobní údaje o možnostech sběru, použití a zveřejňování informací.

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů se vztahuje pouze na tyto stránky a nevztahuje se na naše offline sbírku osobních údajů. Zobrazit podrobnosti o shromážděných, použitých a zveřejněných informacích online. Obsah nebo soukromí nenese odpovědnost za jiné weby ucesyprozeny.cz, ani s praxí těchto stránek nebo odkazem na tyto stránky.

Shromažďujeme informace od uživatelů stránek různými způsoby, abychom poskytli efektivní zkušenost, smysluplné a zakázané nákupy. Můžeme například použít vaše osobní údaje:
* Uložit a rychle načíst informace, které jste předtím poskytli
* Pomohou vám rychle najít informace, produkty a služby
* Vytvořte pro vás relevantní obsah
* Zaznamenali jsme nové informace, produkty a služby

Registrace a objednávání: Chcete-li používat tento web nebo objednat určité části produktu, musí zákazník vyplnit kompletní seznam osobních údajů, včetně, ale mimo jiné: jméno, pohlaví, vyřízení adresy (ES), telefonní číslo, e-mail adresu a číslo kreditní karty. Kromě toho můžete požádat o pobyt a / nebo provoz národní organizace státu za účelem dodržování platných zákonů a předpisů. Tyto informace se používají pro vypořádání, zpracování objednávek a domácí marketing a s vámi komunikují vaši objednávku na našich webových stránkách. E-mail: Některé příspěvky na tomto webu, můžete zadat svou e-mailovou adresu za tímto účelem, mimo jiné: registrace bezplatných žádostí o reklamu, pokud se objeví nový styl značky nebo produktu nebo se k nám přihlásí newsletter Kromě toho je veškerá účast na soutěži veřejnosti uspořádaná ucesyprozeny.cz zcela dobrovolná a je vyžadována k získání cen za zveřejnění. Můžeme zveřejnit jméno a město vítězů na našich webových stránkách.

Telefon: Některé z příspěvků na tomto webu, můžete zadat své telefonní číslo postupně, včetně, ale bez omezení na: ověření SMS, oznámení bez registrace, upozornění při příchodu nových značek nebo požadavků na produkt nebo registrace našich SMS zpráv.

Soubory protokolu: Stejně jako většina webů jsou naše webové servery automaticky identifikovány z vašeho webu. Můžeme také zaznamenat protokol internetového protokolu (IP), poskytovatele internetových služeb a razítko data / čas pro správu systému, ověření objednávek, interní marketing a řešení problémů se systémem. (Adresa IP může označovat umístění vašeho počítače na Internetu.)

Hodnocení produktů: Potřebujeme všechny recenze produktů zaslané e-mailem a umístěním. Vaše e-mailová adresa zůstane důvěrná, ale ostatní uživatelé budou moci vidět místo. Můžete se rozhodnout odeslat jako součást přehledu a další osobní údaje budou k dispozici ostatním návštěvníkům stránek.

zpět